Радио Милева
јазик во крајници...

Водителот на „Задруга“ кришум сочно се бакнуваше со ријалити старлетата на журката после големото финале: Милан Милошевиќ „ја залапа“ Сања Станковиќ! (ВИДЕО)

Водителот на „Задруга“ кришум сочно се бакнуваше со ријалити старлетата на журката после големото финале: Милан Милошевиќ „ја залапа“ Сања Станковиќ!  (ВИДЕО)

Милан Милошевиќ е еден од најпопуларните  ТВ водители во Србија.

Неговите истражувања, прашања и интервјуа со задоволство ги следи секој љубител на реалното шоу Задруга.

Сепак, она за што помалку се зборува е неговиот љубовен живот, а сега на површина излезе и доказот кој многумина ги изненади и шокираше.

Имено, Милан беше фатен како кришум сочно се бакнува в уста со ријалити со позната старлета за време на забавата по финалето на „Задруга 5“, додека мислел дека никој не го гледа.

Направено е „забрането“ видео на кое може да се види како водителот  страсно „ја залапал“  старлетата во позадина.

Станува збор за Сања Станковиќ, поранешна учесничка и ријалити ѕвезда на „Задруга“, која беше главна тема на многу приказни.

Дали двајцата се во романса или сето тоа било само „јазик во крајници заради страст за една вечер“, останува наскоро да видиме.

@zadruga_killer NOVA LJUBAV?🤔🥰🤣 #balkanmemes #balkan #mimovi #smeh #srbija #memes #smesno #smehdosuza #zabava #hrvatska #vicevi #smijesno #smesneslike #bosna #smehom #protiv #stresa #smijeh #mim #citati #meme #humor #serbia #zezanje #croatia #crnagora #solidnememare #exyu #memare #zabavno #ludilo #beograd #sa #zajebancija #smesniklipovi #srpskimimovi #balkancitati #bosnia #no #smijehdosuza #prostora #balkans #vic #sprdnja #balkanmeme #zagreb #funny #smejanje #sarajevo #balkanquotes #serbianmemes #haha #balkanskimimovi #mimovibalkan #montenegro #dankmemes #mimzovi #citatiozivotu #bosnaihercegovina #bhfyp ♬ Olako – Zera

Фото: Инстаграм принтскрин/milanmilosevic_official/mrs_s.happy

Останати вести од Радио Милева