Радио Милева
ги насмеа сите

Водителката во транс: Саша Ковачевиќ во емисија ја поткрена маичката и ги покажа стомачните (видео) 

Водителката во транс: Саша Ковачевиќ во емисија ја поткрена маичката и ги покажа стомачните (видео) 

Саша Ковачевиќ од почетокот на својата музичка кариера важи за еден од најзгодните пејачи на сцената. Се грижи за својот изглед, редовно тренира и се грижи за исхраната. Иако претходно беше послаб, сега го преобрази своето тело и се претвори во мускули, а тоа се должи на напорните вежби.

Пејачот често ги остава без здив понежниот пол кога ги споделува своите фотографии на социјалните мрежи, а сега тоа го направи и во програма во живо.

Имено, Саша гостувал во една емисија на словенечка телевизија, а во еден момент од разговорот ја подигнал кошулата и ги покажал стомачните.

Водителката врескала и изразила израз на лицето како да ќе се онесвести, а потоа се насмеала и кратко рекла: „Ми гори телото“, што ги насмеа сите во студиото, вклучително и Ковачевиќ.

фото: Принтскрин/Инстаграм

Останати вести од Радио Милева