Радио Милева
во ова ужива

Водителката Сања Маринковиќ ги воодушеви сите со своите фотографии, а овој спорт е нејзината страст! (фото)

Водителката Сања Маринковиќ ги воодушеви сите со своите фотографии, а овој спорт е нејзината страст! (фото)

Сања Маринковиќ неодамна ја отвори новата сезона на своето шоу „Магазин ин“ и призна дека е подготвена за нови работни победи.

Водителката никогаш не криела колку се грижи за исхраната и тренира неколку пати неделно за да ја одржи својата линија и во петтата деценија.

Таа неколку пати објавуваше фотографии од теретана, а сега откри кој спорт е нејзината страст и со кој успева да се одржува во форма.

Водителката на Инстаграм покажа како ги поминува слободните денови и кога заврши со тренинзите и сите обврски, објави и фотографија од ноќно излегување.

Фото: Принтскрин/Инстаграм

Останати вести од Радио Милева