Радио Милева
тетовирана Душ(иц)а

Водителката покажа „скокотлив“ детаљ под бикините додека ја заведуваше камерата, иако не и беше таква намерата: Душица Јаковлевиќ крие тетоважа на интимата (ФОТО)

Водителката покажа „скокотлив“ детаљ под бикините додека ја заведуваше камерата, иако не и беше таква намерата: Душица Јаковлевиќ  крие тетоважа на интимата (ФОТО)

Водителката на најгледаното регионално ријалити шоу Душица Јаковљевиќ ги користи последните слободни денови од одморот, пред почетокот на новата, петта сезона на „Задруга“.

Опуштена и безгрижна, таа се релаксира и ги полни батериите разголена во костим за капање.

Душица објави на својот Инстаграм профил неколку  бикини фотографии и покажа какво тело има. Покрај свежо ремонтираните силикони, водителката покажа и волшебно извајна фигура, а од неонско-портокаловиот едноделен костим за капење, се појави и една од тетоважите што заразлика од оние стандардните штоги знаеме, овие не можеме да ги видиме додека таа на ТВ води емисии.

Всушност, се виде дека не една, туку Душица има две тетоважи…

Една одзади, некаде во пределот на слабините и половината, а другата онаму, каде што освен неа, само ретки среќници имаат можност да ја видат – на венериниот брег.

Водителката додека се смееше, се снимаше и ја заведуваше камерата и ѕирна „скокотлив детаљ“ под бикините, иако не и беше таква намерата.

Покрај големата тетоважа на половината, Душица Јаковљевиќ покажа дека крие и тетоважа на интимата.

Фото: Инстаграм принтскрин/dusicajakovljevic/@dejan_milicevic

Останати вести од Радио Милева