Радио Милева
ја откри вистината

Водителката Нина Радуловиќ проговори за силиконите и пластичната хирургија (фото)

Водителката Нина Радуловиќ проговори за силиконите и пластичната хирургија (фото)

Нина Радуловиќ важи за една од  најубавите водителки на српската јавна сцена, а титулата неодамна ја потврди со фотографии во бикини за кои се уште се зборува.

Сега повторно се најде во центарот на коментарите, но поради наводите дека вградила силикони!

Водителката на својот Инстаграм сподели неколку кадри од снимањето на новата емисија што ја води, а на деколтираните фустани им припадна „целата слава“. Меѓутоа, многумина се посомневаа дека Нина направила операција, но  таа негираше.

“Не вградив силикони. До фотографијата е, ставот, фустанот , но убаво е да се пишува за некои убави работи”, рекла своевремено Нина.

Погледнете ги фотографиите за кои започнаа низа коментари:

 

 

 

Фото:Принтскрин/Инстаграм/nina_radulovic_official

Останати вести од Радио Милева