Радио Милева
го наполни ТВ кадарот

Водителката на „Задруга“ се појави со деколте до папокот: Цицлестата Душица го наполни и ТВ кадарот и очите на машките гледачи со „влажни погледи“ (ФОТО)

Водителката на „Задруга“ се појави со деколте до папокот: Цицлестата Душица го наполни и ТВ кадарот и очите на машките гледачи со „влажни погледи“  (ФОТО)

Водителката Душица Јаковљевиќ  не ја водеше емисијата „Задруга“, но вчеравечер се појави во крајно провокативно издание, со кое го надополни нејзиното отсуство.


Имено, Душица имаше залижана коса, а белиот фустан со прилично длабоко деколте ја стави во прв план нејзината бујна предница, па гледачите не можеа да го тргнат погледот од малите екрани.


Водителката посебно „блескаше“ вчеравечер, а коментари не изостанаа и се редеа како нишка од бисери. Секако, најспоменувани беа нејзините бујни гради кои го наполнија и ТВ кадарот и влажните погледи, особено на машките гледачи.

Фото: Инстаграм принтскрин/dusicajakovljevic/Јутјуб

 

 

Останати вести од Радио Милева