Радио Милева
го „прележа“ одморот

Водителката на ТВ Пинк која за малку ќе останеше без рака, ги изненади фановите: Деа Ѓурѓевиќ позира топлес (ФОТО)

Водителката  на ТВ Пинк која за малку ќе останеше без рака, ги изненади фановите: Деа Ѓурѓевиќ позира топлес (ФОТО)

Водителката Деа Ѓурѓевиќ на својот Инстаграм профил сподели неколку фотографии од луксузниот одмор со својот партнер Младен Мијатовиќ, а потоа посебно внимание привлекоа оние од плажа.

Една од нив ги шокираше и нејзините фанови и ТВ гледачите, а тоа е онаа, на која водителката позира без горниот дел од костимот за капење.

„Ги наполнивме батериите за нови победи. Среќата е поголема кога ќе ја споделите со некого, напиша таа, додавајќи: „Изгледа дека овој одмор го прележав“.

Фото: Инстаграм принтскрин/deadjurdjevic_official

 

Останати вести од Радио Милева