Радио Милева
на одмор

Водителката на „Слагилица“ се соблече во бело бикини: Марија не се двоумеше да го покаже своето атрактивно тело (фото)

Водителката на „Слагилица“ се соблече во бело бикини: Марија не се двоумеше да го покаже своето атрактивно тело (фото)

Водителката на популарниот квиз „Слагалица“ ги распамети корисниците на социјалните мрежи.

Марија Вељковиќ која се најде во центар на скандалот поради наводната врска со каскадерот Урош Ќертиќ ги „загреа“ мрежите.

Водителката на „Слагалица“ отпатува во Турција на заслужен одмор, каде се огласи на Инстаграм и го „збуни умот“ на своите следбеници со разголени фотографии.

Марија сподели фотографии во бело бикини, покажа совршена линија, а никој не можеше да го тргне погледот од нејзините долги извајани нозе.

„Кралица“, „Браво, каков изглед без фотошоп и филтри“, „Каква риба, Марија брутална си“, се само дел од комплиментите што ги доби.

По шокантната вест дека имал афера со Марија Вељковиќ, Урош Ќертиќ се огласи и ги демантираше овие наводи, а потоа влезе во жестока расправија со водителката Јована Јеремиќ, за која рече дека е „дворска лудачка со која сите се потсмеваат“.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Маре Велјковиќ

Останати вести од Радио Милева