Радио Милева
контракултурна...

Водителката на новото реално шоу „Бар“ се соблече без предрасуди: Набрекнати брадавици, голо тело, тетоважи и „празник за очи“ за возрасни мажи!

Водителката на новото реално шоу „Бар“ се соблече без предрасуди: Набрекнати брадавици, голо тело, тетоважи и „празник за очи“ за возрасни мажи!

Јелена Николиќ, атрактивната ТВ водителката на емисијата „Контрашоу“ и новото реално шоу „Бар“ на телевизија Курир, ги остави сите без здив со својот стил на синоќешното издание од реалното шоу.

Таа се појави во лакирани чизми до бутини и кусо фустанче тесно припиено за нејзиното тело, кое феноменално ја истакна нејзината витка фигура и над се набрекнатите брадавици на голите гради, зашто повеќе од очигледно беше дека водителката под фустанот ништо не носеше.

Иако брадавиците за малку ќе и го пробиеа фустанот, ова не е прв пат сексапилната водителка со провокација да им го крене притисокот на гледачите и не само на нив.

Имено, Јелена неретко на својот инстаграм профил споделува разголени фотографии во провокативни пози, од кои тестостеронот го  пробива плафонот.

Така, една од нејзините последни секси фотосесии обилно го открива сиот нејзин телесен раскош, со кој расната водитека располага.

Сликана тазе излезена од купаило, во танга гаќички кои едвај го прекриваат венериниот брег, со нагоре собрана длабоко раскопчана блузичка, буквално како на тацна ја нуди својата… страст!

Јелена Николиќ, со набрекнати брадавици, голо тело и тетоважи близу мазната интима, ќе ве згрее и среде зима!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KONTRAKULTURNA (@kontrakulturna)

Фото: Инстаграм принтскрин/kontrakulturna

Останати вести од Радио Милева