Радио Милева
заљубена

Водителката Јована Јеремиќ сподели фотографии со згодниот Ненад, а потоа откри како се забавува со него (фото)

Водителката Јована Јеремиќ сподели фотографии со згодниот Ненад, а потоа откри како се забавува со него (фото)

Водителката Јована Јеремиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографии со своето момче Ненад Санковиќ, и ја демантираше претпоставката дека нивната љубов завршила минатата недела.

Јована Јеремиќ најпрвин покажа фотографија на која ја гледаме како се шета со еден дечко, кој ја држи за рака. Заедно со оваа објава ја вклучи и песната „Crazy in Love“, па може да се заклучи дека водителката „откачила“ по згодниот партнер.

–  Ме прашуваат како беше во Будимпешта… – напиша накратко Јована, заедно со песна инспирирана од еротско-драматичниот филм „Педесет нијанси – сиво“. Па, покажа како Ненеад ја прегрнува, а таа ги има нозете околу неговата половина.

Инаку, Јована пред само три дена ја објави првата заедничка фотографија со Ненад.

– Ме прашуваат како го поминав времето во Шпанија – напиша тогаш таа со насмеан емотикон.

Во меѓувреме, таа откри и дека во минатото во љубовта била манипулирана од маж кон кој и ден денес чувствува омраза, а потоа објави на социјалните мрежи како се забавува со сегашното момче.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Јована Јеремиќ/

Останати вести од Радио Милева