Радио Милева
пердуви, кристали, чипка... има сè освен градникот

Водителката Јована Јеремиќ облече мини проѕирен фустан, а следбениците забележаа што недостасуваше (фото)

Водителката Јована Јеремиќ облече мини проѕирен фустан, а следбениците забележаа што недостасуваше (фото)

Водителката Јована Јеремиќ секој викенд во „Утринската програма“ на ТВ Пинк  ги изненадува гледачите со смел „аутфит“, а така ќе биде и следниот викенд, ако може да и се верува на нејзината објава на Инстаграм.

Јована покажа син, мини фустан со пердуви и кристали и го пофали креаторот на Инстаграм, за нејзините следбеници наскоро да видат нешто што и наѕира – брадавиците!

Водителката не носеше градник под фустанот обложен со кристали, поради што брадавиците „ѕиркаа“ под тантелата.

Јована Јеремиќ неодамна се најде во центарот на вниманието поради изјавите поврзани со Миша Гроф.

Таа во утринската програма со гостите разговараше за наводите дека Ристовиќ има вонбрачно дете, поради што го навреди во интервју за хрватските медиуми.

Јована тогаш изјави дека „дури и го знае името на жената со која има дете“.

Фото: Принтскрин/Инстагарам/jeremicjovana

Останати вести од Радио Милева