Радио Милева
тој си најде „подобра“...

Водителката Драгана Катиќ остана оставена на улица: „Ме остави заради неодолива русокоса“ (ФОТО)

Водителката Драгана Катиќ остана оставена на улица: „Ме остави заради неодолива русокоса“ (ФОТО)

Водителката  на популарното музичко талент шоу за возрасни, „Никогаш не е доцна“ , шармантната Драгана Катиќ најпрвин ги загрижи, а потоа и ги изнасмеа своите следбеници на социјалните мрежи.

Имено, Драгана сподели интересна фотографија од нејзините Инстаграм приказни, каде гали едно куче на улица, а очигледно, сето ова ќе продолжело, да не наишла таа…

„Сè беше во ред сè додека не се појави ТАА“, напиша водителкатат. Станува збор за моментот кога неочекувано, кучето најде подобра половина, па реши да го сврти вниманието кон неа, а Драгана го испрати сето тоа со насмевка и шеговит коментар:

„И тогаш тој ме остави заради оваа неодолива русокоса“ – напиша Драгана и ги насмеа сите што ја видооа фотографијата.

Останати вести од Радио Милева