Радио Милева
подвижна еротика

Во златен костим за капење и „Версаче“ аксесоари, фолк дивата жари и пали на плажата во Дубаи: Карлеуша е подвижна еротика од петици до гуша (ФОТО)

Во златен костим за капење и „Версаче“ аксесоари, фолк дивата жари и пали на плажата во Дубаи: Карлеуша е подвижна еротика од петици до гуша (ФОТО)

После секси фотографиите од пред неколклу дена, кога беше во црн костим и виолетов за капење со кои ги ги запали сите што ја видоа, Јелена Карлеуша продолжува да споделува  жешки фотографии од  својот мини одмор во Дубаи. Овој пат позите за фотографирање ги избра на место за пакрирање, покрај уште еден бесен автомобил – Ламборџини од 250.000 евра.

За новата серија жешки фотографии, белградската „мала од скандала“ одбра златна комбинација, па позираше во жестоко провокативен едноделен костим за капење кој ретко кој би се осмелил да го облече.

Како моден детал „кон сувото злато“ на себе, карлеуша ги додала и комплетот бели чевли и торба со златни ланци, обете од модната марка „Версаче“. Во златниот костим за капење и модните аксесоари, фолк дивата жари и пали на плажата во Дубаи.

Русокосата со својот „ултра хардкор“ сексапил го засени дури и скапиот автомобил.

Расчекорена  со широко раширени нозе сликана во златна руба како седи на предната хауба, Карлеуша е подвижна еротика од петици до гуша!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Фото: Инстаграм принтскрин/karleusastar

Останати вести од Радио Милева