Радио Милева
Во поинакво светло

Во турската серија „Суровиот град“ ја игра Сехер, а погледнете каква згодна дама во бикини е во приваноста (фото)

Во турската серија „Суровиот град“ ја игра Сехер, а погледнете каква згодна дама во бикини е во приваноста (фото)
фото:www.hurriyet.com.tr/

Љубителите на турските серии од неодамна на телевизија Сител започнаа да ја следат серијата „Суровиот град“.

Госпоѓа Сехер ја игра 49 годишната актерка Дениз Угур, која е предана мајка која се бори со случувањата и проблемите во животот на нејзините ќерки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Deniz Uğur (@denizugur4real)

Во серијата има три деца, а исто така и во приватноста. Дениз потекнува од уметничко семејство, нејзиниот татко бил оперски пејач, додека мајка и балерина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Deniz Uğur (@denizugur4real)

Дениз има снимено многу филмови, а исто така пишува и сненарија. Активен корисник е на социјалните мрежи, а таму може да се видат и фотографии од нејзината приватност и тоа како изгледа во бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Deniz Uğur (@denizugur4real)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Deniz Uğur (@denizugur4real)

Останати вести од Радио Милева