Радио Милева
незгода

Во тешка состојба: Лепа Лукиќ паднала во станот и ја повредила главата

Во тешка состојба: Лепа Лукиќ паднала во станот и ја повредила главата

Пејачката Лепа Лукиќ доживела незгода во нејзиниот стан кога паднала и ја повредила главата.

Пејачката сега лошо се чувствува и трпи силни болки, пишува курир.рс  Како што пишува овој портал, таа паднала случајно. Таа ја повредила главата и е скршен еден заб.

Лукиќ во телефонски разговор не можела да зборува со новинарите, па едвај изговорила:

-Не можам да зборувам, изјавила пејачката и ја спуштила слушалката.

фото: ата имагес

Останати вести од Радио Милева