Радио Милева

Во стилот на старлетите: Гоца Тржан ги покажа бујните гради во крупен кадар (фото)

Во стилот на старлетите: Гоца Тржан ги покажа бујните гради во крупен кадар (фото)

Пејачката и членот на жирито на „Пинкови ѕвезди“, Гоца Тржан е позната по тоа што нема влакна на јазикот и не се срами  да ги покаже своите атрибути кога има потреба за тоа.

Таа направи вистинска бура кога на Инстаграм сподели фотка каде што носи само бикини.

– Ја отворивме сезоната на соначање. Конечно – вели во видеото кое го објави на „Инста стори“.

фото: Принскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева