Радио Милева
Ги остави без текст

Во секси костим и кучешка поза пред огледалото: Сандра Африка ја разгоре фантазијата на мажите (фото)

Во секси костим и кучешка поза пред огледалото: Сандра Африка ја разгоре фантазијата на мажите (фото)
фото:сандра африка/инстаграм

Кога Сандра Африка ќе ви посака добрo вечер, тогаш тоа изгледа прилично бомбастично!

Откако пред неколку дена покажа како ја украси елката на свој начин, атрактивната српска пејачка ги поздрави обожавателите со провокативна фотографија од бањата, на што и одговорија со: „Добра вечер мачко“, а некои останаа и без текст.

Сандра беше воздржана, па напиша само едно „добра вечер“, но краткиот коментар го „оправда“ со врела фотографија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika)

Во провокативна поза, уште попровокативно издание од црна тантела; фустан што покриваше малку и вртоглави потпетици; Сандра ја средуваше шминката … и повеќе од јасно е дека го „заборави“ градникот, па градите убаво „испаднаа“.

Да не должиме, еве го нејзиниот секси вечерен пост!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika)

Останати вести од Радио Милева