Радио Милева

Во потполно природно издание: Вака изгледа Милица Тодоровиќ без грам шминка (фото)

Во потполно природно издание: Вака изгледа Милица Тодоровиќ без грам шминка (фото)

Пејчаката Милица Тодоровиќ поради професијата со која се знаимава многу ретко може да ја видиме без грам шминка. Пред ТВ екраните секогаш може видиме средена.

Меѓутоа, таа нема проблем да се појави и без грам шминка, па овој пат на својот Инстаграм профил објави фотографија на која не нашминка и покажа како изгледа во природно издание.

Инаку, Милица важи за една од најдобрите млади во регионот, а препознатлива е по тоа што не секогаш претерува со шминка и голотија.

фото: инстаграм

Останати вести од Радио Милева