Радио Милева

Во костим за капење со деколте до папокот: Водителката на „Брза кујна“ го „сервираше“ сексапилот! (фото)

Во костим за капење со деколте до папокот: Водителката на „Брза кујна“ го „сервираше“ сексапилот! (фото)

Топлото време и продолжениот викенд беа одлична комбинација за заминување некаде на одмор и полнење на батериите.

Некои замина во преубавите наши краишта, некои заминаа надвор од гранците на Македонија, некои го искористија топлото време и заминаа на море.

Водителката на „Брза кујна“, Александра Илиевска која секој ден може да ја видите на Сител телевизија во кулинарското шоу „Брза кујна“ одлучи овие денови да ги искористи за кратка пауза кај нашиот јужен сосед.

Имено, Илиевска во друштво на сопругот и пријателите замина во соседна Грција, па на социјалните мрежи сподели неколку фотографии  и покажа на нејзините следечи како се одмара.

Додека пред ТВ екраните ја гледаме во модни комбинации, Александра сега го покажа своето тело во црн костим за капење со деколте до папокот.

Веруваме дека Илиевска си помина убаво, па сега со полна пареа се враќа на работните обврски….до некој следен одмор.

фото: Инстаграм

Останати вести од Радио Милева