Радио Милева
емотивно видео

Во екот на расправијата со Миша Гроф, Николина Пишек замина на море и ужива на јахта (фото +видео)

Во екот на расправијата со Миша Гроф, Николина Пишек замина на море и ужива на јахта (фото +видео)

Во екот на драмата и скандалот со нејзиниот свекор Миша Гроф, Николина Пишек отпатува на море и  објави видео на Инстаграм.

Водителката позираше во цветен фустан со голи рамена и покрај морските кадри напиша:

„Не можам да го сменам правецот на ветрот, но можам да ги прилагодам моите едра секогаш да стигнуваат до мојата дестинација“, напиша таа.

Исто така, Николина во описот на ова видео го цитираше текстот на песната „Дојди“ на групата Парни Ваљак.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek)

Николина Пишек моментално е во конфликт со својот свекор Виктор Ристовиќ, познат како Миша Гроф, за наследството и имотот во сопственост на нејзиниот покоен сопруг Видоје Ристовиќ.

Фото:Принтскрин/Инстаграмnikolina_pisek

Останати вести од Радио Милева