Радио Милева
пали и предизвикува

Во црна мрежа, танга и со голи гради: Ќерката на Миле Китиќ е неуморна провокаторка (фото)

Во црна мрежа, танга и со голи гради: Ќерката на Миле Китиќ е неуморна провокаторка (фото)
фото:елена китиќ/инстаграм/принтскрин

Елена Китиќ, ќерката на фолкерите Миле Китиќ и Марта Савиќ, ужива голема популарност кај младата публика, која често е изненадена од нејзиниот провокативен изглед на социјалните мрежи.

И овој пат таа го стори тоа.

Згодната Елена позираше во посмела облека од вообичаеното – долу носеше само црни чорапи од мрежа, додека горе беше потполно гола.

Ги покри градите со рацете и ги истакна своите долги нокти во преден план, а оваа фотографија предизвика лавина од коментари и собра море од лајкови на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

@goranvpopovski 🔮

A post shared by Elena Kitić (@elenakitic) on

Останати вести од Радио Милева