Радио Милева

Вистинското лице на пејачката: Сека штом ги отвори очите објави селфи без грам шминка!

Вистинското лице на пејачката: Сека штом ги отвори очите објави селфи без грам шминка!

Популарната српска пејачка Сека Алексиќ на Инстаграм најчесто објавува фотографии на кои е тип-топ средена, во брендирана гардероба, со средена коса и лице прекриено со јака шминка, а ретки се моментите кога можеме да ја видиме во природно издание.

Иако пејачките избегнуваат да се фотографираат без шминка, а камоли наутро, штом отворат очи, Сека нема проблем со тоа, што и денес го докажа.

Алексиќ утрово се пробуди во еден хотел во Париз и веднаш посака да ги поздрави следбениците.

Со оглед на тоа дека баш сите и порачаа дека е преубава, нема сомнеж дека Сека доби дополнително охрабрување ова да го прави почесто.

Останати вести од Радио Милева