Радио Милева
жешко издание

„Вистинска тигрица“ – Српската старлета полугола качена на хаубата на бесен автомобил го покажа задникот и силиконте (фото + видео 18+)

„Вистинска тигрица“ – Српската старлета полугола качена на хаубата на бесен автомобил го покажа задникот и силиконте (фото + видео 18+)

Неодамна во јавноста излезе првиот список на учесници во новата сезона на „Задруга“, а овој пат на него се најде и Станија Добројевиќ, која според медиумите треба да влезе само како гостинка.

И додека нејзините фанови чекаат да видат дали е вистина дека таа повторно ќе се проба како риалити, српската старлета ги почести со нова серија разголена на фотографии.

Станија седна на хаубата на бесен автомобил, а во минијатурно бикини позираше и се местеше, додека фотографот ја фотографираше од сите страни.

Ги сликаше задникот, силиконските гради и секој дел од телото, а на коментарите им немаше крај!

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Станија Добројевиќ

Останати вести од Радио Милева