Радио Милева
има ли попуст за ваква дама?

Вистинска домаќинка:Сања Кужет во опуштено издание на пазар (фото)

Вистинска домаќинка:Сања Кужет во опуштено издание на пазар (фото)

Навикнати сме Сања Кужет да ја гледаме секогаш дотерана, особено кога е на работна задача во сабота навечер додека ја води емисијата „Ѕвезде Гранда“.

И покрај тоа, водителката покажа дека живее како секој нормален свет и отиде на пазар како вистинска домаќинка.

Таа во сосема лежерно издание покажа како пазарува за своето домаќинство, а бидејќи е позната како некој што се грижи за исхраната, не е чудно што купувала само овошје и зеленчук.

– За семејството го избирам само најздравото – изјави убавата водителка.


„Колку си природна и убава“, „Не ја губи насмевката“, „Природно си убава“, „Има ли попуст на маркетот на селебрити?“, се само дел од коментарите на социјалните мрежи.

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева