Вистаграм

Топ 10 есенски стајлинзи: Модни комбинации кои ќе посакате да ги ископирате

Топ 10 есенски стајлинзи: Модни комбинации кои ќе посакате да ги ископирате

Есента е веќе пристигната, а со оглед на тоа дека сончевите денови уште кратко ќе се задржат, време е да размислуваме за малку потопли стајлинзи.

Есенската сезона нѝ дава можност да ја комбинираме гардеробата на интересни начини. Во фокус оваа сезона ќе бидат капути, фустани и чизми, а ние пронајдовме 10 највпечатливи стајлинзи кои ќе направат да заблескате во полн сјај и да оставите добар впечаток.

Ако ви е потребна инспирација за одличен есенски аутфит, „фрлете око“ на овие фотографии:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by American Style (@americanstyle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by American Style (@americanstyle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katarzyna Kijowska (@katekijo) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Inspi by loan (@inspi.by.loan) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Inspi by loan (@inspi.by.loan) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Finola Belle (@finolabelle) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia Palermo (@oliviapalermo) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia Palermo (@oliviapalermo) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katarzyna Kijowska (@katekijo) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katarzyna Kijowska (@katekijo) on

извор: точка.мк