Вистаграм

Северина на Паг… „Однапред готово“

Северина на Паг… „Однапред готово“

Петок, 1-ви јуни 2018 год, точно напладне хрватската поп дива Северина го промовираше своето ново видео за песната „Однапред готово“, која всушност претставува дует со нејзиниот колега Петар Грашо.

Песната може да се рече дека претставува прекрасна балада, една од најдобрите во нејината кариера, и истата е најава за новиот албум кој ќе се појави на дискографскиот пазар кон крајот на месецов.

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Видеото за „Однапред готово“ беше снимено на хрватскиот остров Паг каде е правена и фотосесијата која ја гледате.