Вистаграм

Рај за машките очи: Оваа пејачка ја има најпровокативната божиќна фотографија на Инстаграм

Рај за машките очи: Оваа пејачка ја има најпровокативната божиќна фотографија на Инстаграм

Аргентинската пејачка Јимена Барон се најде во светските медиуми поради разголените фотографии кои ги објави на Инстаграм.

Секси Аргентинката на фотографијата ја украсува новогодишната елка во скудна облека која го открива нејзиното заносно тело и вели дека сакала да ги израдува своите обожаватели.

Фотографијата доби речсии половина милион лајкови, а во описот пејачката ги праша следбениците дали тоа е фотографијата која ја сака за Божиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jimena Baron (@baronjimena) on