Вистаграм

Позната адвокатка објавува фотки по танга на Инстаграм

Позната адвокатка објавува фотки по танга на Инстаграм

Албанската адвокатка Арнида Чапи продолжува со објавување на провокативни фотографии на социјалните мрежи, посебно на Инстаграм.

И не е ни чудна ваквата нејзина постапка, бидејќи Арнида поседува речиси беспрекорно тело со извајани облини, каде посебно е впечатлив задниот дел од телото.

 

View this post on Instagram

 

Jave te mbare!

A post shared by Arnida Çapi (@arnidacapi) on

Газета експрес пренесува дека неодамна Арнида објави неколку фотографии на Инстаграм, во кои ги покажува нејзините прекрасни линии.

 

View this post on Instagram

 

From my point of view #summer2019 #summer #sunkissed #s

A post shared by Arnida Çapi (@arnidacapi) on

Инаку на парламентарните избори во 2013 година во Албанија, таа се кандидираше за пратеник во албанското собрание, но не успеа да победи.

 

View this post on Instagram

 

What a hot summer 🍉🍓🏖️ #summer2019 #hot #albania

A post shared by Arnida Çapi (@arnidacapi) on

 

View this post on Instagram

 

🌕

A post shared by Arnida Çapi (@arnidacapi) on

 

View this post on Instagram

 

#sunkissed #mermaid

A post shared by Arnida Çapi (@arnidacapi) on