Вистаграм

И избега победата на Евровизија пред нос, но со нејзините фотографии од плажа ќе ве хипнотизира

Евровизија е најпопуларното музичко шоу во Европа кое го следи речиси целиот свет. Нема човек што не се сеќава на годинешната претставничка...
Вистаграм

(ФОТО) Даниела и Клаудиа се најжешките навивачки за фудбалерите на Англија: Едната има шоу на програма за возрасни

Во интернет просторот за време на Мундијалот се појави доста секси навивачки за многу од земјите учеснички. Но, деновиве по натпреварот...
Вистаграм

(ФОТО) Ќерката на Масимо Савиќ ќе ја гледате со широко отворени очи: Мирна е толку убава што ќе ве импресионира

Масимо Савиќ со децении воодушевува со интерпретација, а сега е време да ја запознаете неговата ќерка Мирна која ќе ги освои вашите...
Вистаграм

(ФОТО) Ја има титулата за најубава Русика, сака да се фотографира разголена и му е пријателка на Путин

Глукоза е нејзиниот прекар бидејќи за многумина е слатка и потсетува на шеќер. Станува збор за Наталија Иванова, дама која е мултиталентирана...
Вистаграм

(ФОТО) Запознајте ја германската „барбика“: Потрошила илјадници евра на операции, а градите и тежат 4 килограми

Германската старлета Парис Хермс, самопрогласената „прва берлинска барбика“, неодамна беше на трета операција за зголемување на градите. Сега...