Вистаграм

Ова е најзгодниот татко на Инстаграм по кој жените воздивнуваат

Ова е најзгодниот татко на Инстаграм по кој жените воздивнуваат

Овој модел беше успешен и пред татковската улога, но малиот Нејтан му донесе уште поголема популарност бидејќи нивните заеднички фотографии се апсолутно неодоливи.

Маријано Ди Ваио е успешен блогер, моден дизајнер и актер од Италија со меѓународна кариера. Тој има 28 години, а освен по својата модно-ориентирана блогерска кариера, неодамна го обожуваат и поради улогата на татко.

 

View this post on Instagram

 

Happy #fathersday to me ❤️ @nathanleonedivaio thanks everyone for the nice messages ! 🙏🏻

A post shared by Mariano Di Vaio (@marianodivaio) on

 

View this post on Instagram

 

One of those father and son moments ❤️ @nathanleonedivaio

A post shared by Mariano Di Vaio (@marianodivaio) on

 

View this post on Instagram

 

Whenever I’m in the wild nature I feel home .. ❤️ #Sardinia 🇮🇹

A post shared by Mariano Di Vaio (@marianodivaio) on

 

извор: точка.мк