Вистаграм

Ова е најпознатата британска старлета на Инстаграм (фото)

Ова е најпознатата британска старлета на Инстаграм (фото)

Кога станува збор за социјалните мрежи и нивното влијание, се повеќе може да забележиме разни инфлуенсери кои промовираат одредени брендови.

Ријанон Влу Тејлор е една од најпознатите старлети на „Инстаграм“.

Ријанон има само 22 години и за тоа време успеа да стане популарна ѕвезда за претставување за долна облека и „Инстаграм“ која ја следат 60 000 луѓе.

На нејзиниот профил ќе најдете фотографии на кои е полугола како вистинска старлета.

 

View this post on Instagram

 

Had to blind myself to get this picture in this lighting 😩😂

A post shared by Rhiannon Blue 👸🏼 (@rhiannon_bluee) on

 

View this post on Instagram

 

Loving the sun in England atm ☀️😍

A post shared by Rhiannon Blue 👸🏼 (@rhiannon_bluee) on

 

View this post on Instagram

 

Rare selfie for you, wearing Lashes by @alicefayelashes – wearing the Amy styled lashes only £7.99 !!!😍😍

A post shared by Rhiannon Blue 👸🏼 (@rhiannon_bluee) on