Вистаграм

Костими за капење лето 2020

Костими за капење лето 2020
фото: гуливер гети имагес

Костимите за капење кои ќе ги носиме во текот на ова лето одамна се најдоа на модните писти на дизајнерите, а овие пет модели ќе бидат владеат на плажите.

Многу од јавните личности кога ќе дојде зима во нашиот крај ги пакуваат куферите и заминуваат на топлите делови од светот.

Затоа на жените им важно во тие 10 дена на плажа да изгледаат стилизирано, модерно и шик.

Ова лето ќе се носат неколку, доста различни модели.

Без оглед на тоа дали планирате да патувате на некоја егзотична дестинација или летото ќе го поминете на некои од градските базени, не би било лошо својот изглед да го освежите со неколку модни брендови.

Во продолжение погледнете кои модели ќе бидат во тренд ова лето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luxury Destination-Wear (@amaio) on

 

View this post on Instagram

 

ELSA?

A post shared by FISCH (@fisch.swim) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jen Ceballos (@endlesslyloveclub) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CULT GAIA (@cultgaia) on