Вистаграм

Ja следат 8 милиони поради големите гради – со нив го трие автомобилот, а Инстаграм гори

Ja следат 8 милиони поради големите гради – со нив го трие автомобилот, а Инстаграм гори

Една од најсекси девјките на денешницата, Линдзи Пелас, своите обожаватели ги развесели со многу секси снимка на која го мие автомобилот.

Секако, поентата на ова видео не е да го измие автомобилот, туку да ги покаже своите заносни облини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on


Колку во тоа успеа покажува фактот дека собра повеќе од 133 илјади лакови.

Оваа убавица на Инстаграм ја следат осум милиони, кои секојдневно чекаат нова доза од нејзиниот сексапил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on