Вистаграм
нов моден предизвик

Инстаграм тренд: Тетоважа на увото

Инстаграм тренд: Тетоважа на увото

На Инстаграм се појави нов тренд – тетовирани уши, како замена за пирсингот по цело уво или, едноставно, како дополнување за обетките.

Оваа хит-мода им се допадна на многумина, па сè тоа брзо се распространува на Интернет, особено на Инстаграм.