Вистаграм

Инстаграм профили со тренди идеи за маникир

Инстаграм профили со тренди идеи за маникир
фото:инстаграм

Ги одбравме најдобрите Instagram профили со идеи за маникир за оние кои се уморни од еднобојните лакови.

Авторите на овие профили создаваат вистински уметнични дела, но без фанатизам: сложениот дизајн овде е комбиниран со едноставни форми.

@paintboxnails

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Paintbox (@paintboxnails) on

@aliciatnails

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alicia Torello (@aliciatnails) on

@anna.nails.berlin

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Маникюр Берлин | Berlin nails (@anna.nails.berlin) on

@nailsbymei

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NAILS by MEI (@nailsbymei) on

@oliveandjune

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olive & June (@oliveandjune) on

извор:попара.мк