Вистаграм

Инстаграм грми од оваа жешка Австралијка која заведе милиони, но и славниот пејач (фото)

Инстаграм грми од оваа жешка Австралијка која заведе милиони, но и славниот пејач (фото)
фото:сахара реј/инстаграм

Австралијката Сахара Реј е презгодна манекенка и дизајнерка на костими за капење, која стана позната во јавноста кога своевремено го освои срцето на популарниот пејач Џастин Бибер.

Сахара и Бибер за прв пат се фотографирани заедно во 2016 година на плажа на Хаваи.

фото:yahoo life

Оваа секси убавица е жешка како и пустината како нејзиното име и стана сензација на Инстаграм преку ноќ, откако започна да објавува голи фотографии во минијатурни костими за капење.

 

View this post on Instagram

 

hot girl summer ?

A post shared by حب ☥??‍♀️☥ حب (@sahara_ray) on

Денес, таа има огромна армија на обожаватели на социјалните мрежи, на кои редовно собира илјадници допаѓања и коментари

Таа може да се пофали со повеќе од милион следбеници на својот Инстаграм профил.

Погледнете ги нејзините жешки фотографии од кои ќе ви стане појасно зошто ја обожуваат.

 

View this post on Instagram

 

When the moon hit her skin I can see you & him

A post shared by حب ☥??‍♀️☥ حب (@sahara_ray) on

 

View this post on Instagram

 

??‍♂️

A post shared by حب ☥??‍♀️☥ حب (@sahara_ray) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by حب ☥??‍♀️☥ حب (@sahara_ray) on

 

View this post on Instagram

 

Moon child

A post shared by حب ☥??‍♀️☥ حب (@sahara_ray) on

 

View this post on Instagram

 

Feeling myself after a nap @sahararayswim

A post shared by حب ☥??‍♀️☥ حب (@sahara_ray) on