Вистаграм
кипарската тигрица

И избега победата на Евровизија пред нос, но со нејзините фотографии од плажа ќе ве хипнотизира

И избега победата на Евровизија пред нос, но со нејзините фотографии од плажа ќе ве хипнотизира

Евровизија е најпопуларното музичко шоу во Европа кое го следи речиси целиот свет.

Нема човек што не се сеќава на годинешната претставничка на Кипар, сексапилната „тигрица“ Елени Фуреира која инаку ја нарекуваат европската Бијонсе.

Пејачката пред нос ја загуби победата и го освои второто место, но тоа не влијаеше негативно на неа.

Таа секојдневно објавува фотографии на својот Инстаграм профил каде е насмеана, а своите фанови од одморот ова лето ги почести и со топлес фотографии, кои можете да ги погледнете.

A post shared by Eleni Foureira (@foureira) on