Вистаграм

(ФОТО) Извајана: Таа го има најбруталното деколте на Инстаграм

(ФОТО) Извајана: Таа го има најбруталното деколте на Инстаграм

Раперката Иги Азалеа објави нова фотографија на својот Инстаграм профил и го покажа своето совршено извајано тело во беж бикини и провокативно „долно деколте“.

Пејачката на фотографијата изгледа секси и самоуверено додека во позадина се гледа голем базен и приватна плажа.

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

Сепак, во прв план се нејзините импозантни облини.

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on


Повеќе од 300 илјади лајкови собра за помалку од половина час, а бројни беа и комплиментите со кои фановите и поласкаа на пејачката.

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on