Вистаграм

Добро утро… И денес читајте естрадно-магазински вести на Вистина.ком.мк

Добро утро… И денес читајте естрадно-магазински вести на Вистина.ком.мк
  • Се соблече „пиштол гола“: Емилија Розман легната на долари има што да подари

  • Анастасија Петреска првин ја покажа ќерката, а сега најраскошниот дел на себе

  • Тамара Тодевска се расплака среде емисија кога ја виде фотографијата со Влатче: „Беше светла точка во мојот живот“

  • Ѕирнете зад камерите: Вака Јелена Карлеуша го подготвува Мартинијан Кириловски за „Ѕвездите на Гранд“

  • Миа Костова има рецепт за здравје, добар изглед и обично задоволство… по потреба!

  • …И уште многу други интересни, скокотливи, занимливи… содржини читајте и денес, само на Вистина.ком.мк! Зашто се’ друго е… знаете веќе што!