Вистаграм

Ако барате идеи за летен маникир, погледнете ги овие одлични предлози

Ако барате идеи за летен маникир, погледнете ги овие одлични предлози

Инстаграм е веќе одамна познат како место за инспирација, па со внимателно избрани профили, ние всушност секогаш знаеме што да носиме и како да ги комбинираме модните парчиња. Кога станува збор за изборот на маникир, Инстаграм исто така ни нуди различни предлози од кои можеме да избереме.

Убавите и негувани нокти се одраз на нашата уредност. Без разлика дали самите ќе ги украсите вашите нокти или тоа ќе го оставите на професионалци, овие идеи сигурно ќе ве инспирираат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Paintbox (@paintboxnails) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Paintbox (@paintboxnails) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 토드라팡 (@troudelapin) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ???????? ?????? ? (@domsli22) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by slakipalaki 〰️ Slađana (@slakipalaki) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by slakipalaki 〰️ Slađana (@slakipalaki) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by slakipalaki 〰️ Slađana (@slakipalaki) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ❤ Hang Nguyen aka Moon ❤ (@thehangedit) on

извор: Кафепауза