Мегафон

Викторија Лоба го прослави роденденот со оригинална торта (ФОТО)

Викторија Лоба го прослави роденденот со оригинална торта (ФОТО)

 

Пејачката Викторија Лоба вчера славеше роденден. Без голема роденденска забава, туку скромно во едно од скопските кафулиња, Лоба ја дувна свеќичката.

 Честитки пристугнуваа од сите страни и од нејзините обожаватели кои и посакаа најубави желби.

Лоба блеска на фотографијата која ја сподели на социјалните мрежи, видно заљубена и среќна.

Останати вести од Мегафон