Радио Милева

Викторија и Дејвид Бекам на столбот на срамот – ја изненерувал каде стигне!

Викторија и Дејвид Бекам на столбот на срамот – ја изненерувал каде стигне!
фото:дејвид бекам/инстаграм/принтскрин

Една од најпознатите светски парови, Викторија Бекам и фудбалерот Дејвид Бекам, денес се чини дека им цветаат рози, но има повеќе од турбулентно минато што не е заборавено.

Иако сега нивниот брак изгледа идилично, пред повеќе од десет години, љубовните афери на Дејвид скоро го чинеа по неговиот брак. Неговата најпозната прељуба е од 2003 година, започна во ноќен клуб во Мадрид со манекенката Ребека Лос. Таа работеше како негов асистент, а папараците ги фотографираа додека разговараа како да се познаваат со години.

Потоа Дејвид негираше сè, Викторија му веруваше, а малку подоцна, фудбалерот повторно беше со оваа манекенка и тие го напуштија клубот и заминаа во апартамн. Викторија имаше тешко време со сè, а на крајот таа наводно и се заканила на Ребека. Како и да е, таа му прости на својот сопруг сè и го роди третиот син Круз, но тогаш избувна срамот и љубовницата им кажа се на медиумите. Така, во една прилика, таа им кажа на сите за вештините на Давид во кревет.

 

View this post on Instagram

 

I’m so happy @haigclub is launching in Miami and is part of our @intermiamicf journey. Exciting times ahead! ?⚽ #HaigClubMiami

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

– Тој е многу добар љубовник. На скала од еден до десет, му давам осум. Беше добар, но исто така изгледа дека е добар во кревет. Интимен е и нежен и убаво е кога мажот е таков во спалната соба – рече Ребека, која работи како учителка по јога.

Таа афера не стави крај на прељубата на Давид. Манекенката Сара Мербек јавно кажа дека има двегодишна романса со фудбалерот, за време на неговиот брак. Тоа беше пред Ребека, но Бекам го скри добро од јавноста, сè додека таа не зборуваше. Покрај тоа, на списокот има многу модели, а Викторија продолжува да молчи.

Останати вести од Радио Милева