Радио Милева

Викторија Бекам објави снимка од почетокот на врската со Дејвид, па веднаш следеше негова рекација

Викторија Бекам објави снимка од почетокот на врската со Дејвид, па веднаш следеше негова рекација
фото: гуливер гети имагес

Модната дизајнерка Викторија Бекам на своите фанови на „Инстаграм“ им откри непознати детали од љубовната врска со фудбалерот Дејвид Бекам.

Имено, таа објави симпатично видео кое настанало на почетокот на нивната врска, но најверојатно не очекуваше таква рекација од сопругот.

фото: принтскрин/инстаграм

Во видеото се слуша како непозната личност го прашува Дејвид поради која причина се заљубил во Викторија.

„Не можам да одберам една работа, се ме привлече, цел пакет. Едноставно се заљубив во неа“ вели Дејвид, а потоа и се обрати на Викторија: „Да, во тебе се заљубив драга, мислам дека е време сега да одам“ .

фото: гуливер гети имагес

Ова објава доби многу коментари, а еден од нив беше и на фудбалерот кој напиша:

„Мислам дека во тој период бев член на бендот „boy“. Како можеше да дозволиш да облечам такво нешто?“ напиша сопругот на модната дизајнерка.

Видеото поглендете го тука.

Викторија и Дејвид се венчаа во 1999 година и имаат четири деца.

 

Останати вести од Радио Милева