Радио Милева

Викторија Бекам ја има најбизарната елка во домот (фото)

Викторија Бекам ја има најбизарната елка во домот (фото)
фото: викторија бекам/инстаграм

Викторија Бекам одлучи да биде уникатна по секоја цена!

Викторија е позната по својот софистициран вкус за модата, а исто така е способна да ја шокира јавноста со своите изјави и постапки.

Имено, Викторија е подготвена за новогодишните празници, а се пофали и со елката во домот.

Сепак, таа направи многу чуден избор на еден од украсите, односно ѕвездата која треба да стои на врвот. Па така, наместо sвезда, таа го украси врвот на дрвото со кукла со својот лик.

фото:викторија бекам/инстаграм

Тука не завршува нејзината новогодишна идила, затоа што ја кујната ја украси со тоалетна хартија и гстави џуџињата во садовите што висат.

Останати вести од Радио Милева