Радио Милева
ги истакна атрибутите

Вики Миљковиќ со џиновските гради ги засени колешките на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ (фото)

Вики Миљковиќ со џиновските гради ги засени колешките на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ (фото)

Пејачката и членот на жирито на „Ѕвездите на Гранд“, Вики Миљковиќ често е на мета на нејзините колеги, па често знаат да настане општ хаос во студиото.

Меѓутоа, кога станува збор за нејзините стајлинзи, таа секогаш е пристојна, па затоа овој пат изненади кога се појави на новото снимање на „Ѕвездите на Гранд“. Пејачката се појавила само по сако.

Таа навреме стигнала пред студиото, а новинарите ја пречекале за да ја фотографираат.

Миљковиќ носела високо здолниште и сако под кое имала само градник.

Во фокусот паднале нејзините огромни гради кои едвај ги собра во сакото на пејачката.

фото: Milica Kokotović/instagram/vikimiljkovic

Останати вести од Радио Милева