Радио Милева
Деколте на мегдан

Вики Миљковиќ ја критикува Карлеуша дека изгледа вулгарно, а не се гледа самата себе (фото)

Вики Миљковиќ ја критикува Карлеуша дека изгледа вулгарно, а не се гледа самата себе (фото)
фото:вики миљковиќ/инстаграм принтскрин

Пејачката Вики Миљковиќ го истакна бујното декоте на снимањето на една емисија и предизвика бројни реакции.

Имено, Вики носеше син костум за снимањето на шоуто, а оваа гардероба дополнително го истакна нејзиното деколте.

Пејачката направи снимка додека седеше и ги воодушеви своите обожаватели со својот изглед:

фото:pпринтскрин/блиц.рс

„Какви гради“, „Жена што гори“ … се само дел од коментарите.

Вики неодамна коментираше дека нејзината колешка Карлеуша претерува во провокација, но ни таа не е нешто покуса од неа.

фото:pпринтскрин/блиц.рс

Да потсетиме, Вики Миљковиќ неодамна откри дека патот до нејзиниот успех не бил ниту лесен, ниту едноставен.

“Нема успешен човек кој барем еднаш не банкротирал. Сите сме имале повеќе или помалку тешки проблеми, подеми и падови во животот, на толку многу работи свртев на грб, но тоа не се гледаше на моето лице, никој не можеше да види дали ми цветаат рози, или сум на подот, лелекам, но кога и да станам сум позитивна и затоа Бог ме наградува.

Останати вести од Радио Милева