Радио Милева

(ВИДЕО) Зулејка од „Деспасито“ се појави на Греми, сите занемеа од нејзиниот изглед

(ВИДЕО) Зулејка од „Деспасито“ се појави на Греми, сите занемеа од нејзиниот изглед

На доделувањето на Греми наградите кое се одржа завчера настана вистински хаос кога на сцената се појави „Деспасито“ екипата.

Покрај Луис Фонси и Деди Јенки, се појави и некогашната Мис универзум Зулејка Ривера.

Зулејка носеше провокативен, провиден костум, со кој го оправдата фактот што половина планета „полуде“ по неа.

Останати вести од Радио Милева