Радио Милева

(ВИДЕО) Земјотрес: Карлеуша ќе ви го помати умот – тресе со задникот, растура!

(ВИДЕО) Земјотрес: Карлеуша ќе ви го помати умот – тресе со задникот, растура!

Кога Јелена Карлеуша има настап – тогаш шоуто е гарантирано.

Српската поп-дива е науморна во провокација, особено откако ќе ја искритикуваат.

Деновиве во медиумите од регионот се појавија необработени фотографии на кои пејачката не изгледа баш онака како што се промовира на социјалните мрежи, а таквите написи очигледно ја налутија.

За да вртати, Јелена објави снимка на која го сврти задникот и почна со тресење ама квалитетно.

Дали ова и беше скриена порака до злите јазици, не знаеме, но повторно ја постигна својата намера.

Progressive muscle relaxation ???????‍♀️????⚡️??

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Останати вести од Радио Милева