Радио Милева

(ВИДЕО) „Жалосно за една мајка“: Нивес Целзиус си поигра со градите, па наиде на лоши критики!

(ВИДЕО) „Жалосно за една мајка“: Нивес Целзиус си поигра со градите, па наиде на лоши критики!

Пред почетокот на петтата емисија на шоуто „Твоето лице звучи познато“, жирито покажа како се забавува додека чекаат да почне снимањето.

„Засвири ако си подготвен за нова епизода“, напиша Саша Лозар за снимката на која ги допира градите на Нивес Целзиус.
Облечена во светкав фустан со длабоко деколте, Нивес најпрво сама „засвири“ на своите гради, а потоа тоа го направи и Марио Петрековиќ.
Додека едни се насмеаја од приложеното, други ги искритикуваа.

„Жалосно за една мајка“, „Жално“, нажалост, ваквите жени од јавната сцена заработуваат на овие будалаштини“, се само мал дел од негативните коментари.

Останати вести од Радио Милева