Радио Милева

(ВИДЕО) Водителката и направи непријатност пред камери: Фановите на Јелена Розга бесни на Јована Јоксимовиќ!

(ВИДЕО) Водителката и направи непријатност пред камери: Фановите на Јелена Розга бесни на Јована Јоксимовиќ!

Фановите на Јелена Розга се лути на водителката Јована Јоксимовиќ поради непријатноста која и ја создаде на хрватската пејачка пред камери.

Имено, Розга беше гостинка во утринската програма кај Јована која и постави неколку непријатни прашања како: Kога ќе се омажи, кога ќе роди деца, дали и е време, дека веќе не треба да биде сама…

Како што пишуваат на социјалните мрежи, најголемата иронија е во тоа што Јована сите овие прашања и ги постави на празникот на жената.

 

Останати вести од Радио Милева